Citroen Vysočina - Jihlava, Havlíčkův Brod, Nové Veselí (Žďár nad Sázavou)

 

Citroen Jihlava

Autosalon Citroen v Jihlavě nabízí celou modelovou řadu této francouzské značky. Citroen nabízí nejen dodávkové vozy vhodné pro živnostníky, ale i osobní auta ideálnín nejen pro rodinu, ale třeba i taxi. Taxi si z nabídky autosalonu Citroen Jihlava může vybrat třeba Citroen C4 nebo Citroen C5 pro náročnější zákazníky taxislužby a pro ty nejnáročnější je tady Citroen C8, což je 7-mi místné velkoprostorové MPV vhodné i rpo velkou rodinu. Autosalon Citroen Jihlava má pochopitelně i značkový autoservis na vozy značky Citroen.

Citroen Havlíčkův Brod

Citroen Havlíčkův Brod nabízí rovněž celou paletu vozů Citroen. K dispozici je pochopitelně i autorizovaný autoservis. Dodávková autodoprava je zde může vybrat například Citroen Nemo, Citroen Berlingo nebo větší Citroen Jumpy či největší dodávku Citroen Jumper vhodný nejen pro dodávkovou autodopravu. Všechny dodávky značky Citroen existují nejen v užitkové verzi bez sedadel, tak jak vyžaduje každá autodoprava, ale i jako vícemístný minibus kapacitou až 9 míst. Přičemž Berlingo, Jumpy i Jumper jsou vhodné i pro velkou rodinu nebo živnostníky jako univerzální vozidlo na práci (např. autodoprava) a současně i pro rodinu.

 

Citroen Nové Veselí (Žďár nad Sázavou)

Ždár nad Sázavou vlastí autosalon Citroen nemá. Ten je o 6 km dál (směrem na Jihlavu) v obci Nové Veselí. Autosalon Citroen Nové Veselí nabízí širokou paletu vozů a nejden z nich si zde může vybrat i autoškola. Autoškola potřebuje odolné a nenáročné vozy, což splňuje například Citroen C3 nebo C4. Autoškola potřebuje drhé pedály a to značkový autoservis Citroen hravě zvládne nejen na C3, ale i C4 nebo C5 či jakýkoliv jiný vůz značky Citroen.

Kam dál

Může se hodit

Archív